OPINIE

 

Wszystkie opinie znajdują się w naszym archiwum.

Zapraszamy do sprawdzenia.

 

 

Akademia Ekonomiczna w Katowicach
Warsztaty „Odkrywamy swoje mocne strony” podczas BOSS 2007

 

„Doskonałe szkolenie. Pomaga w innym – pozytywnym spojrzeniu na siebie. Ciekawa, różnorodna forma szkolenia.”

  „Warto przejść takie szkolenie. Atrakcyjny program i forma szkolenia.”

 „Prowadząca szkolenie: bardzo serdeczna i robi to z pasją. Ciekawe i dużo wnoszące doświadczenie.

 „Szkolenie ciekawe, dobrze poprowadzone. Miła atmosfera.”

 „Bardzo podobało mi się integrowanie się z członkami grupy, wymiana pomysłów, bardzo dobra atmosfera szkoleniaJ

 „Trener otwarty, luźna atmosfera sprzyjająca pracy w grupie. Szkolenie umożliwia poznanie siebie, warto to zrobić, gdyż wtedy jest łatwiej zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.”

 

B-Consulting w Rzeszowie

treningi kompetencji społecznych i aktywnego poszukiwania pracy dla podopiecznych Ośrodka Pomocy Społecznej w Sandomierzu

 „Pani Beata Wolfigiel przekazała nam bardzo przydatne wskazówki, porady rozwiązywania problemów zawodowych i prywatnych.”

„Jestem bardzo zadowolona, że brałam udział w szkoleniu. Prowadząca przekazała nam bardzo cenną wiedzę i ciekawą”

„Pani Beata Wolfigiel wniosła bardzo dużo przydatnych wskazówek dotyczących poszukiwania pracy jak również dużo ciepła, serdeczności i pozytywnych porad na przyszłość.”

„Dziękuje za szkolenie z Panią Beatą Wolfigiel, która nauczyła nas podejścia do wielu różnych i mądrych spraw”

„Bardzo przyjemna atmosfera. Wysoko wzrosła moja wiedza na temat poszukiwania pracy, radzenia sobie w trudnych sytuacjach.”

„Wykładowca Beata Wolfigiel w sposób jasny zrozumiały wytłumaczyła duzo potrzebnych informacji. Jest osobą miłą i bardzo sympatyczną, a zarazem konsekwentną”

„Osoba prowadząca szkolenie była miła, sympatyczna, nauczyła nas bardzo dużo. Wiedza, którą nam przekazała, będzie bardzo przydatna w życiu osobistym jak i zawodowym”

„Pani Beata Wolfigiel przekazała nam dużo informacji wyjaśniła wiele zagadnień o których nie miałam pojęcia. Takie szkolenie powinno być dużo wcześniej. Nie spodziewałam się iż w pogoni codziennego życia tak niewiele wiedziałam.”

„Bardzo podobało mi się szkolenie i przekazywanie mądrych i ciekawych informacji. Osoba która prowadziła to szkolenie była bardzo sympatyczna i przekazywała w sposób bardzo zrozumiały.”

„Miła atmosfera, bardzo ciekawie prowadzone zajęcia”

„Bardzo ciekawie prowadzone szkolenie. Dużo wiadomości zostało przekazane, miła atmosfera.”

 

Będziński Inkubator Przedsiębiorczości

Szkolenia osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej

 „Chciałam bardzo podziękować za szkolenie. Nauczyłam się tu szacunku i życzliwości dla każdego człowieka. Pani prowadząca ma niesamowicie pozytywne nastawienie do każdego indywidualnego uczestnika kursu. I to wszystko jest prowadzone z taką pasją i entuzjazmem właśnie.”

„Szkolenie doskonałe. Trener umiał zachęcić całą grupę do aktywnego uczestnictwa. Pozwoliło mi poznać siebie,  bardziej zrozumieć innych. Podobała mi się możliwość szczerej wypowiedzi, aktywne uczestnictwo, duża ilość przykładów.”

„Podczas szkolenia można uświadomić sobie mechanizmy oddziaływania na innych i zrozumieć swoje reakcje.”

„Przekazywane informacje był przyswajalne, konkretne. Prowadzący szkolenie profesjonalny, cierpliwy. Można podczas takiego szkolenia zwrócić uwagę na swoje „ja”.

 „Szkolenie pomaga uświadomić kilka istotnych zachowań przydatnych zarówno w biznesie, jak i życiu prywatnym.”

 

Centrum Edukacyjne ACTIVE SCHOOL S.C.

Projekt „Fenix” . Cykle szkoleń rozwijających umiejętności interpersonalne

 

„Szkolenie było bardzo atrakcyjne, sposób prowadzenia urozmaicony, wesoły. Trener zdecydowanie dbał o atmosferę w grupie, jasno, konstruktywnie i ciekawie przekazywał swoją wiedzę. Dostałem dużą dawkę przydatnych i cennych informacji. Dużo pozytywnego dały mi te spotkania i atmosfera. Bardzo szybko wprowadziłem metody, których nauczyłem się na szkoleniu. Wielkie dzięki za fantastyczne szkolenie – więcej takich szkoleń i prowadzących szkoleniaJ

 “Ze szkolenia wyniosłam więcej niż oczekiwałam. Doskonałe szkolenie. Najbardziej wartościową częścią szkolenia były ćwiczenia praktyczne. Żadna ilość teorii nie zastąpiłaby moich nabytych przeze mnie umiejętności praktycznych.”

 „Wszystko, o czym mówiłaś, to sprawy bardzo ważne i przydatne w życiu. Już łapię się na używaniu komunikatów typu „ja” J Przeprowadziłaś z nami dużo cennych ćwiczeń. Dałaś nam też materiały, które na pewno w niejednej chwili okażą się pomocne. To o czym mówiłaś nie było banalnie proste, lecz takie ... odpowiednie. Ciekawe, a jednocześnie zrozumiałe dla wszystkich. W 100% efektywnie przekazywałaś informacje, byłaś profesjonalnie przygotowana, dbałaś o atmosferę w grupie. Szkolenie było jak najbardziej doskonałe!J Poleciłabym je znajomym, ponieważ jest ono profesjonalne, a przy tym nie nudne. Interesujące i dające praktyczne umiejętności oraz porady. Idąc na to szkolenie, nie miałam zbyt wygórowanych wymagań, ponieważ.. Różne są szkolenia;) Ale szczerze Ci powiem, pozytywnie mnie zaskoczyłaś! Byłaś cierpliwa, wyrozumiała i potrafiłaś nas zrozumieć. Byłaś delikatna w stosunku do problemów innych. Naprawdę, świetne szkolenie! Dziękuję!”

 „Podobało mi się przede wszystkim to, że mogłam się dużo nauczyć o innych, ale i o sobie. Poznać zachowania na rynku pracy. Wyciszyć i uspokoić siebie. W czasie zajęć każdy z uczestników był doceniany, miał prawo do wypowiedzi. Bardzo ciekawa forma zajęć.”

  „Wszystko było super. Dzięki serdeczne.”

 „Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia. Wiele bardzo cennych informacji. Bardzo dobra forma przekazania.”

 „Bardzo podobało mi się uwzględnianie potrzeb grupy w programie szkolenia. Bardzo dobra atmosfera, swoboda dyskusji, możliwość skorygowania własnych postaw.”

 „Szkolenie podnosi samoocenę, wiarę w osiągnięcie sukcesu. Podobał mi się aktywny udział, atmosfera zabawy, w efekcie poprawa wzajemnych relacji, lepsze poznanie się uczestników.”

 „Bardzo dobre przygotowanie prowadzącej szkolenie, miła, przyjazna atmosfera. Osoba, która prowadziła szkolenie była zaangażowana, co ważne prowadziła szkolenie z pasją, widać, że lubi swoją pracę.”

 „Bardzo podobały mi się ćwiczenia np. detektyw, czy te rozwijające twórcze myślenie oraz relaksacja. Wiele się dowiedziałam, treść oraz zakres szkolenia bardzo mi odpowiadał. Wykorzystam zdobyta wiedzę zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Jesteś naprawdę świetnym treneremJ !!!”

 „W szkoleniu wszystko mi się bardzo podobało, najbardziej gry zespołowe i ćwiczenia, które uświadamiały swym wynikiem, co robię i jak ewentualnie zmienić w swoim postępowaniu, aby mieć mniej problemów, zachowana była teoria z ćwiczeniami. Dużo informacji urozmaicone ćwiczeniami ciekawymi i humorystycznymi. Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Dziękuję.”

 

 

Centrum Edukacyjne ACTIVE SCHOOL S.C.

Projekt „Fenix”. Szkolenia: Marketing i obsługa klienta w spółdzielni socjalnej

 

 „Trener jest wszechstronnie przygotowany o bardzo dużej wiedzy. Umie prowadzić zajęcia w bardzo interesujący sposób. Ciekawe ćwiczenia, zadania. Świetne materiały szkoleniowe oraz wskazana literatura obejmująca w/w zagadnienia.”

 “Trener umiejący zapanować nad grupą. Ciekawe prowadzenie szkolenia.”

 „Bardzo miła osoba prowadząca”

 „Szkolenie bardzo atrakcyjne. Profesjonalne prowadzenie szkolenia, fantastyczny przekaz wiadomości. Bardzo duża wiedza, prowadzenie szkolenia z pasją, ogromnym zaangażowaniem.”

 „Pełen profesjonalizm prowadzącej.”

 

Centrum Edukacyjne ACTIVE SCHOOL S.C.

Projekt „Fenix”. Kursy umiejętności trenerskich

 

„Uważam, że szkolenie było przeprowadzone super! Po tym szkoleniu nabyłam wiele umiejętności, poznałam siebie, odkryłam wiele możliwości ukrytych, o których wcześniej nie miałam pojęcia. Dziękuję!! Dziękuję za wszystko!”

 „Szkolenie było doskonałe, jego program atrakcyjny, bardzo dobre materiały szkoleniowe. Szkolenie wywarło ogromny wpływ na moją psychikę, odkryło szereg nieznanych mi obszarów wiedzy, wpłynęło na mój sposób spostrzegania świata.”

 „Podobało mi się urozmaicenie i dawkowanie wiedzy przeplatanej ćwiczeniami itp. oraz elastyczność i swoboda trenera. Takie szkolenie zdecydowanie poleciłbym znajomym, gdyż ma wiele przydatnych informacji i umiejętności do wykorzystania nie tylko jako trener.”

 „Bardzo przydatna była praca z kamerą, uświadomiła mi, nad czym powinnam pracować. Podobało mi się bardzo profesjonalne podejście trenera.”

 

Centrum Edukacyjne DLC

Kursy technik efektywnego uczenia się dla młodzieży szkolnej

 

„Zajęcia były bardzo fajne, zabawne i przydatne. Bardzo mi się podobało, bo było śmiesznie, nie musiałam się uczyć do szkoły w domu tego, co było na kursie.”

 „ Lubiłam wszystko, bardzo przydaje mi się to w uczeniu pamięciowym.”

 „ Po tym kursie czuję dużą satysfakcję! Najfajniejsza jest metoda haków i cieszę się, że poświęciliśmy na nią dużo czasu, jak i na zagadki logiczne, dzięki którym moja wyobraźnia została rozbudzona. Metoda mapy myśli i umiejętność jej sporządzania, jaką nabyłam również bardzo mi się przydaje- z autopsji!!!”

 „Kurs rozwinął moją pamięć i możliwości twórcze. Najbardziej podobała mi się różnorodność tematów, technik, poruszenie problemu stresu i radzenia sobie z nim.”

 „Kurs ten ułatwia trudy szkolnego życia, z jakimi musi się zmagać każdy uczeń. Spodobało mi się to, że szybciej i w przyjemniejszy sposób byłam w stanie zapamiętać jakiekolwiek informacje. Podobało mi się to, że była nas mała grupa.”

 „Poleciłbym ten kurs znajomym, bo pomaga. Szkoda, że dopiero teraz miałem okazję w nim uczestniczyć.”

 

Commercial Union I Oddział w Katowicach

Trening efektywnego wyrażania się

 

„Na pewno poleciłbym to szkolenie, bo wiadomości są uniwersalne i przydatne każdemu. Najbardziej podobał mi się sposób prowadzenia i przygotowania, materiały dla uczestników.”

 „Poleciłabym te zajęcia, bo jest możliwość wykorzystania ich w pracy.”

 „Zajęcia te można wykorzystać w życiu.”

 „Szkolenie wpływa na kształtowanie poprawnych relacji z otoczeniem.”

 „Szkolenie przyda się w życiu codziennym i zawodowym. Podobała mi się forma.”

 

Deutsch Szkoła Języków Obcych dr Piotr Kurnicki w Zabrzu

Cykle szkoleń dla bezrobotnych kobiet 45+ z wyższym wykształceniem z zakresu: autoprezentacja, etykieta w biznesie, aktywna na rynku pracy, obsługa klienta.

 

„Szkolenie było bardzo profesjonalne i pozwalające mi uwierzyć w siebie. Pasja i zaangażowanie, profesjonalizm, miła atmosfera. Jednym słowem super.

 „Atrakcyjny program profesjonalnie przygotowany. Główny atut: osobowość prowadzącej (optymizm, bezpośredniość, zaangażowanie, podnoszenie na duchu), umiejętność stworzenia świetnej atmosfery i połączenie nauki z zabawą. „Nowe” wiadomości+ „stare” w nowym wydaniu, podniesienie wiary we własne siły.”

 „Bardzo mi się podobała atmosfera i klimat prowadzenia zajęć. Profesjonalizm i pasja osoby prowadzącej kurs.”

 „Podobało mi się urozmaicenie technik przekazu, ciekawe ćwiczenia w grupach, filmowanie scenek. Prowadząca szkolenie: wyjątkowa bezpośredniość, spokój, zdyscyplinowanie, atmosfera spokoju, zaufania, radości. Szkolenie było doskonałe. Poleciłabym je znajomym, gdyż jest dowartościowujące, relaksujące, uczące.”

 „Prowadząca szkolenie była bardzo kompetentna, zajęcia prowadzone w sposób przejrzysty.”

 „Szkolenie było doskonałe, wartościowe. Na wszystkie pytania, które mnie interesowały, otrzymałam odpowiedź.”

 „Takie szkolenie zdecydowanie poleciłabym znajomym, gdyż bardzo poprawia samopoczucie, pozwala odkryć paletę własnych wartości. Szkoda, że już się skończyło.”

 „Program szkolenia był atrakcyjny, dużo ruchowych ćwiczeń. Duża użyteczność wiedzy i umiejętności nabytych podczas szkolenia – uzyskanie pewności siebie. Sposób prowadzenia szkolenia urozmaicony – zajęcia z humorem. Łatwość przekazywania wiadomości w przystępny sposób. Prowadząca umiała dostosować się do grupy. Poleciłabym to szkolenie ze względu na ciekawe zajęcia, szczerość wypowiedzi, profesjonalny program. Najbardziej podobały mi się zabawy z kłębkiem, ćwiczenia ruchowe, możliwość wypowiedzi na każdy temat, poważne traktowanie i jednakowe każdej osoby.”

 „Zarekomendowałabym to szkolenie, ponieważ podnosi poziom samooceny, nowe wiadomości i umiejętności. Bardzo profesjonalnie przygotowane. Uwzględniono cechy indywidualne i zespołowe. Sposób podawania bardzo urozmaicony w różnych etapach. Cel podniesienia samooceny został osiągnięty.”

 „Forma prowadzenia szkolenia była bardzo interesująca i urozmaicona. Pomogło mi to uszeregować pewne zasady, które stosowałam chaotycznie.”

 „Szkolenie było doskonałe, konkretne i atrakcyjne. Prowadzący wiedział, co chce osiągnąć, zajęcia dobrze przygotowane, dostosowane do poziomu i stanu umysłu uczestników.”

 „Było OK! szkoda, że tak krótko”

 „Szkolenie rozwijające wiedzę i zmysły. Wszystko było super!”

 „Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie z dużym zaangażowaniem i pasją prowadzącego. Szkolenie przeprowadzone zgodnie z tematyką i bardzo przydatne dla mnie.”

 „Podobał mi się sposób prowadzenia zajęć, logika, ciekawe tematy, wyczerpujące odpowiedzi na pytania. Bardzo wartościowe informacje potrzebne „na co dzień”.”

 „Przyszłam z założeniem, że będę słuchać mp3, a potrafiłaś mnie zaangażować, ćwiczenia wykonywaliśmy z chęcią. Masz wszystko dobrze zorganizowane, widać u Ciebie profesjonalizm – nie tak, jak mnie dotychczas szkolili.”

 

Deutsch Szkoła Języków Obcych dr Piotr Kurnicki w Zabrzu

Szkolenie „Aktywny na rynku pracy” dla osób bezrobotnych.

 

„Prowadząca szkolenie była miła i sympatyczna, bardzo dobrze przygotowana do szkolenia. Poleciłabym to szkolenie znajomym, gdyż można się dowiedzieć o sobie jakie się ma zalety i wady.”

  „Szkolenie odbyło się w miłej atmosferze, można w jakimiś stopniu przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, zdobyć ciekawe informacje, które pomagają w znalezieniu pracy.”

 „Najbardziej podobała mi się swobodna forma zajęć, każdy miał okazje wyrazić swoją opinię na dany temat, wolałabym jednak, żeby było więcej czasu, ponieważ musiałyśmy się streszczać.”

 „Poleciłabym te szkolenie znajomym ze względu na możliwość nabycia umiejętności podczas próby podjęcia pracy. Szkolenie było zbyt krótkie.”

 „Podczas szkolenia uzmysłowiłam sobie, że wiele z moich cech charakteru mogę wykorzystać jako pomocne w poszukiwaniu pracy i mogą się okazać moją mocna stroną w oczach pracodawcy.”

 

Deutsch Szkoła Języków Obcych dr Piotr Kurnicki w Zabrzu

Szkolenie „Ogólne informacje o zadaniach i organizacji sekretariatu. Aktywny na rynku pracy” dla osób bezrobotnych.

 

„Całe szkolenie świetnie prowadzone.”

 „Szkolenie super, nic bym nie zmieniała”

 „Poleciłabym to szkolenie, ponieważ można wiele się nauczyć z zakresu podstawowych zasad savoir vivre w biznesie oraz poznać własną wartość (dowartościować się).”

 „Szkolenie doskonałe. Dobrze przekazana wiedza, miła atmosfera, bardzo dobra prowadząca szkolenie. Ogólnie wszystko mi pasowało. Było dużo rzeczy praktycznych które mogą być wykorzystane w pracy i ogólnie w życiu.”

 „Najbardziej podobało mi się w szkoleniu urozmaicenie. Szkolenie dotyczyło różnych sfer zawodowych, bardzo potrzebnych do uzyskania pracy. Było atrakcyjne i profesjonalnie przygotowane.”

 „Szkolenie otwiera horyzonty, dodaje pewności siebie. Nie lubiłam występować (oglądać się!) przed kamerą.”

 „Miła, otwarta na ludzi prowadząca. Wiele rad i wskazówek dotyczących zdobycia pracy.”

 „Wyniosłam z tego kursu pewność siebie, a tego mi brakowało. Troszkę krępujące były dla mnie wystąpienia przed kamerą. Reszta okey.

 


Dojrzewalnia Róż, Stowarzyszenie Aktywne Kobiety

Warsztaty podczas Rozwojowo-Rozrywkowego Festiwalu dla Kobiet PROGRESSteron

„Bardzo ciekawie prowadzone zajęcia, dużo nowych informacji przydatnych w życiu. Ciekawe ćwiczenia do zajęć. Ogólnie najlepsze zajęcia w tym dniu. Polecam je moim koleżankom! „

„Wiele informacji okazało się bardzo przydatnych - zastosowałam pewne techniki czy rozwiązania w praktyce i okazały się ona bardzo pomocne. Poza tym bardzo dobra atmosfera i kontakt z uczestniczkami.”

 

Elektrownia Rybnik S.A.

Szkolenie dla trenerów wewnętrznych „Jak szkolić innych?”.

 

„Treść szkolenia była atrakcyjna. Prowadzący potrafił elastycznie dostosować treść swych wystąpień do tematów samoczynnie generowanych w grupie (związanych ze szkoleniem). Bardzo pożyteczne informacje.”

 „Dobrze przygotowany trener, merytorycznie i dużo przykładów. Duża użyteczność szkolenia.”

 „Poleciłbym to szkolenie znajomym dla atmosfery szkolenia i nabytej wiedzy. Urozmaicona forma szkolenia, profesjonalne przygotowanie.”

 „Bardzo dobre materiały szkoleniowe. Osoba prowadząca miała bardzo dobry kontakt z uczestnikami.”

 „Dużo użytecznych informacji przekazane w ciekawy sposób. Odpowiednia wielkość grupy, dbanie o atmosferę w grupie. Najbardziej podobała mi się Beata.”

 „Zdecydowanie duża możliwość wykorzystania wiedzy i umiejętności nabytych podczas szkolenia w życiu zawodowym.”

 „Dobrze przekazany kawał wiedzy.”

 „Szkolenie pomocne w przyszłej pracy. Ogólnie było interesująco.”

 „Dużo ćwiczeń różnorodnych, fajna forma prowadzenia szkolenia.”

 

Górnośląska Agencja Przekształceń Przedsiębiorstw S.A. w Katowicach

Szkolenie: Podstawy przedsiębiorczości w ramach programu „Pierwszy Biznes”

 

„Pozostali wykładowcy powinni brać przykład!!! (tzn. doskonała treść, przekaz i atmosfera). DZIĘKUJĘ”

 „Wszystko było bardzo trafnie dopasowane. Widać, że prowadzący naprawdę przygotował się do przedstawienia nam tematu i każdy problem został wyjaśniony.”

 „Pani Beata Wolfigiel powinna być przykładem dla innych wykładowców, jak prowadzi szkolenia. Pełen profesjonalizm + prezentacje multimedialne, które są bardzo pomocne do przyswajania wiedzy.”

 

Megrez spółka z o.o w Katowicach

grupowe doradztwo motywacyjne dla osób zakładających działalność gospodarczą w ramach projektu „Fundusz na start”

 

„Podobała mi się forma i tematyka zajęć. Za mało było czasu. Poleciłbym takie doradztwo, gdyż rozwój kreatywności i automotywacja się przyda każdemu.”

 „Urozmaicona forma zajęć, dzięki czemu nie było nudno. Polecam, bo można się wiele dowiedzieć o sobie, o umiejętnościach myślenia kreacyjnego.”

 „Doradztwo było inspiracją do dalszej pracy, pomogło uwolnić ukryty potencjał”

 „Dzięki takim zajęciom można rozwinąć sposób patrzenia na niektóre sprawy oczywiste”

 „Poleciłbym takie zajęcia, gdyż wspomagają motywację, następuje wymiana myśli”

 „Podobała mi się praca w grupie. Rozmowa o pomysłach. Przydatne okazało się wspólne ocenianie nazw firm i pomysłów innych.”

 „Ćwiczenie super (może być więcej). Zabawa + wiedza i nowe spojrzenie.”

 

PZU S.A Oddział Katowice

szkolenie dla pracowników „Sztuka pozyskiwania klientów poprzez rekomendacje”

 

„Podczas szkolenia panowała miła atmosfera, szkolenie dużo nam daje.”

 „Poleciłabym to szkolenie ze względu na profesjonalizm i zaangażowanie prowadzącej szkolenie.”

 „Program szkolenia atrakcyjny. Szkolenie doskonałe. Najbardziej podobał mi się czynny udział w szkoleniu.”

 „Duża użyteczność nabytej wiedzy i umiejętności. Urozmaicona forma prowadzenia. Bardzo dobre materiały szkoleniowe. Najbardziej podobała mi się atmosfera.”

 „Poleciłabym to szkolenie, gdyż jest ciekawe.”

 „Szkolenie doskonałe. Wszystko było ze smakiem zrobione!”

 „Szkolenie było bardzo konkretne i efektywne. Najbardziej podobało mi się nagrywanie rozmowy.”

 „Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie. Spełniające moje oczekiwania.”

 „Polecam to szkolenie - profesjonalna technika pozyskiwania rekomendacji”

 

 

Towarzystwo Edukacji Bankowej, filia Tychy

szkolenia dla Studium Edukacji Społecznej

 

„Zajęcia te poleciłbym znajomym z uwagi na możliwość wykorzystania wiedzy zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Zajęcia podobały mi się szczególnie z uwagi na fakt, że osoba prowadząca świetnie wczuwała się w nastrój grupy i dopasowywała zajęcia do ich stanu emocjonalnego, nastawienia, humoru itd. itp., co jest bardzo pozytywne i wbrew pozorom skuteczne.”

”Dzięki takim zajęciom można nabrać pewności siebie, bez stresu wypowiadać się publicznie. Pomagają zrozumieć siebie i innych ludzi”

 „Po tych zajęciach łatwiej mi teraz zrozumieć innych, radzić sobie w trudnych sytuacjach. Były ciekawe, dużo uczą. Wszystkie zajęcia mi się podobały, zwłaszcza te ze zrozumienia siebie, z aktywnego słuchania i mówienia. Nic nie zmieniłabym w formie zajęć, ani w ich treści.”

  „Takich zajęć właśnie oczekiwałam. Dały mi poznać swój świat i innych. Zajęcia były ruchome, co pozwalało „się obudzić”. Po zajęciach każdy był rozweselony wesołymi zabawami. Takie zajęcia pomagają poznać siebie i wykorzystać swoje zalety, a nawet wady. A myślę, że to jest w życiu najważniejsze. A za mało było skromnie, nieskromnie.. lekcji.”

 „Korzyścią z tych zajęć jest to, że w inny sposób patrzę i staram się zrozumieć świat.”

 „Pozytywne skutki uczestniczenia w tych zajęciach to umiejętność lepszego zrozumienia innych i dopasowania się do rozmówcy. Według mnie są przydatne i pozytywne. Troszkę mało godzin z tego przedmiotu. Osoba prowadząca potrafiła odpowiedzieć na każde zadane pytanie i zrozumieć ucznia, pomóc, wytłumaczyć. Atmosfera ogólna grupy pozytywnie wpływała na zajęcia.”

 

 

Uniwersytet Śląski, Wydział Filologiczny

Trening efektywnego wyrażania się

 

„Z pewnością poleciłabym to szkolenie, bo daje wiele wskazówek praktycznego a nie tylko teoretycznego wykorzystania poznanych metod i technik efektywnego wyrażania się. Najbardziej podobał mi się sposób prowadzenia szkolenia (urozmaicony ćwiczeniami)”

 „Szkolenie było doskonałe: sympatyczna atmosfera, wysoki poziom prezentacji kolejnych zagadnień i sposób podejścia do grupy osoby prowadzącej. Szkolenie daje możliwość przyjrzenia się swemu sposobowi mówienia/ myślenia; pozwala wyrwać się z kręgu

” stereotypowego mówienia”, mówić lepiej.”

 „Poleciłabym z pewnością to szkolenie, ponieważ uzmysławia nam procesy myślowe innych ludzi”

 „Szkolenie poleciłabym znajomym, gdyż jest możliwość wykorzystania poznanych technik w codziennych sytuacjach. Odpowiadała mi swobodna atmosfera, przeprowadzane ćwiczenia.”

 „Szkolenie z pewnością poleciłabym znajomym, ponieważ rzeczywiście pozwala choćby zastanowić się nad błędami popełnianymi w komunikacji. Najbardziej podobała mi się możliwość swobodnego wypowiadania się i urozmaicone ćwiczenia.”

 „Szkolenie daje możliwość zdobycia informacji dotyczących tematu, sprawdzenia swoich umiejętności i ich udoskonalenia. Bardzo ciekawe były ćwiczenia grupowe, ich ilość była odpowiednia, ciekawie prowadzone szkolenie.”

 „Szkolenie poleciłabym z pewnością, ponieważ jest przydatne do wykonywania zawodu tj. nauczyciel.”

 „Przydatne i przystępnie podane informacje, uzupełnione ciekawymi ćwiczeniami. Bardzo dobra atmosfera, grupa była zintegrowana i skutecznie motywowana do pracy; podobały mi się różne formy pracy zastosowane w czasie szkolenia, świetny pomysł na zapoznanie się grupy.”

 „Szkolenie uczy odbiegania od pewnych stereotypów, zwiększa komunikatywność. Najbardziej podobały mi się gry (ćwiczenia)”

 „Poleciłabym to szkolenie, ponieważ było bardzo sympatycznie, a treści przekazywane podczas szkolenia przydają się w życiu codziennym. W zasadzie podobało mi się wszystko, duży plus dla prowadzącej, której udało się stworzy przyjazną atmosferę w grupie.”

 


Uniwersytet Śląski, Wydział Filologiczny  

Trening aktywnego słuchania

 

„Szkolenie pozwala dostrzec i nazwać pewne zjawiska życia codziennego tutaj dotyczące aktywnego słuchania. Wszystko OK! Połączenie praktyki z teorią w sposób bardzo atrakcyjny i przystępny.”

 „Szkolenie przeprowadzono w niezwykle miłej atmosferze przy wykorzystaniu bardzo ciekawych materiałów. Najbardziej podobała mi się postawa prowadzącej szkolenie.”

 „Szkolenie pomoże w zwróceniu większej uwagi na naszych rozmówców i treści, które chcą nam przekazać”

 

 

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Studia Podyplomowe

Zajęcia dydaktyczne: świadome planowanie kariery

 

„Zajęcia bardzo konkretne i użyteczne”

 „Zajęcia ciekawe w formie i treści, profesjonalnie przygotowane materiały”

 „Zajęcia były prowadzone profesjonalnie i w ciekawy sposób”

 

 

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Studia Zaoczne

Zajęcia dydaktyczne: trening menedżerski

 

„Duża fachowość wykładowcy, czytelność, interesujący sposób przekazu. Bardzo podobały mi się postawa wykładowcy, otwartość, kontakt bezpośredni.”

 „Poleciłbym z pewnością te zajęcia znajomym, ponieważ wiele się można z nich nauczyć i wiedza ta może być dobrze wykorzystana w przyszłości”

 „Na takich zajęciach można się wiele o sobie dowiedzieć. Podobała mi się swobodna atmosfera, wzajemne relacje.”

 „Zajęcia były prowadzone swobodnie, profesjonalnie i na luzie”

 „Dzięki takim zajęciom można poprawić relacje z otoczeniem, zdobyć nowe umiejętności. Podobała mi się luźna atmosfera, ciekawe zadania, pomysły/ nie lubiłem, kiedy zajęcia się kończyły.”

 „Zajęcia profesjonalne w połączeniu z elementami pragmatyki przekazywanych

informacji. Zwiększyłbym wymiar zajęć.”

 

 

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Studia Dzienne i Zaoczne

Zajęcia dydaktyczne: psychologia pracy

 

„ Prowadzący szkolenie potrafił efektywnie przekazywać informacje, robił to w ciekawy sposób, zajęcia miały urozmaicona formę, osoba prowadzącego sprawiała, że w grupie czułam się swobodnie. Wszystko mi się bardzo podobało i uważam, że powinny trwać dłużej niż jeden semestr :) moim zdaniem były to najfajniejsze zajęcia, jakie miałam na tej uczelni.”

 „Zajęcia bez żadnych wątpliwości poleciłabym innym, ponieważ treść zajęć była interesująca i informacje można w przyszłości wykorzystać oraz prowadzący potrafił efektywnie przekazywać informacje. Myślę, że najbardziej odpowiadały mi atmosfera w grupie i to, że zajęcia potrafiły określić moje predyspozycje. Uważam, że niczego bym nie zmieniła. Jestem w pełni zadowolona i usatysfakcjonowana formą i treścią zajęć.”

 „Z pewnością poleciłabym te zajęcia, gdyż przygotowują do dalszego życia, czyli są pomocne w znalezieniu pracy, pozwalają określić swoje predyspozycje oraz odnaleźć się w nowym środowisku. Jak również pozwalają uwierzyć w siebie! Na zajęciach najbardziej podobała mi się luźna atmosfera, możliwość wypowiedzenia się na określone tematy oraz ciekawe tematy zajęć. Jedyna zmiana, jaką bym wprowadziła, to większa ilość takich zajęć.”

 „Poleciłabym te zajęcia, bo były bardzo ciekawe, zmuszały nas do myślenia oraz były bardzo interesujące. Zajęcia były dobrze przygotowane i sumiennie przeprowadzone. Dzięki testom mogliśmy się dużo nowych rzeczy dowiedzieć o sobie samych.”

 „Prowadzący zajęcia przekazał dodatkowe informacje, które mogą się przydać w życiu. Zajęcia przeprowadzone były w sposób atrakcyjny. Na zajęciach nie zmieniłabym nic, ale moim zdaniem trwają one za krótko.”

 „Zajęcia były ciekawe, pouczające i interesujące. Poprzez różnego rodzaju urozmaicenia wpływały na wyobraźnię i przyczyniały się do zdobywania nowych umiejętności.”

 „Prowadzący miał bardzo dobry kontakt ze studentami. Otrzymałam dodatkowe informacje, które mogą przydać się w trakcie poszukiwania pracy i na rozmowie kwalifikacyjnej. Były to zajęcia w miłej, koleżeńskiej atmosferze, urozmaicone licznymi zabawami. Myślę, że nic bym nie zmieniła.”

 „Zajęcia bardzo mi się podobały. Były interesujące, urozmaicone i dało się odczuć luźną, bezstresową atmosferę.”

 „Poleciłbym te zajęcia ze względu na możliwość zdobycia profesjonalnych informacji przydatnych w przyszłości. W prowadzonych zajęciach najbardziej podobała mi się możliwość wyrażania własnej opinii.”

 

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Studia Dzienne i Zaoczne

Zajęcia dydaktyczne: negocjacje, negocjacje w biznesie

 

„Zajęcia były interesujące i prowadzone w ciekawy sposób. Wszystko mi się podobało! Uważam, że mogłoby być tych zajęć więcej- zajęcia były praktyczne i w przyszłości możemy wiedzę wykorzystać w życiu codziennym i zawodowym. Bardzo odpowiadała mi taka forma zajęć, a jeszcze bardziej osoba prowadząca!”

 „Forma zajęć była bardzo interesująca, prowadzone były w dobrej atmosferze. Nic bym nie zmieniła. Najbardziej podobało mi się to, że zajęcia były praktyczne (nie było na nich zbędnej teorii). Takich zajęć powinno być więcej, bo zdobyta na nich wiedza jest bardzo przydatna w pracy i w życiu.”

 „Lubię coś nowego, nie tylko wkuwanie regułek. Praktyczna forma zajęć bardzo mi odpowiadała. Informacje podawane były jasne, klarowne i ciekawe. Podobał mi się nacisk na głównie praktyczną formę zajęć. Zajęcia były bardzo ciekawe! Powodzenia w dalszym kształceniu młodych (i nie tylko młodych) negocjatorów. Dziękuję za zaangażowanie, które było widać!”

 „Poleciłabym te zajęcia, ponieważ różniły się od innych, przez to były ciekawsze i bardziej interesujące. Najbardziej podobało mi się, że zajęcia były prowadzone swobodnie i była bardzo miła atmosfera.”

 „Najbardziej podobały mi się różnego rodzaju zabawy i zagadki. Sadzę, że poprzez nie można się więcej nauczyć i łatwiej jest zapamiętać teoretyczne zagadnienia.”

 „Podobała mi się aktywna forma zajęć, zadania z podziałem na grupy, zagadki.”

 „Poleciłabym te zajęcia, ponieważ można dowiedzieć się wielu rzeczy, dostrzec to, czego nie dostrzegamy na co dzień.”

 „Zajęcia poleciłabym znajomym, ponieważ można się nauczyć pewnej odporności na stresowe sytuacje (jak sobie radzić, by wyjść obronną ręką)”

 „Zajęcia doskonałe – atrakcyjne, wiele ciekawych i pożytecznych spraw można się dowiedzieć od osoby profesjonalnej.”

 „Prowadząca stwarzała przyjacielską atmosferę, dużo wciągających ćwiczeń. Nie wprowadzałabym żadnych zmian! Wiadomości przekazywane w bardzo atrakcyjnej formie poparte przykładami.”

 „Zajęcia uważam za bardzo atrakcyjne, dzięki głównie prowadzącej p. Beacie, która doskonale potrafiła zainteresować przedmiotem”

 „Nie było rzeczy, których nie lubiłam. Wszystko było fajnie. Pełen profesjonalizm.”

 „Z zajęć jestem bardzo zadowolony, były bardzo urozmaicone, obfitowały w wiele zwrotów. Takie zajęcia pozwalają na szybkie wypróbowanie teorii w praktyce, a także umożliwiają naukę wystąpień publicznych, przyzwyczajają do nich. Chciałbym mieć możliwość uczestnictwa w przyszłości w podobnych zajęciach. Dziękuję.”

 „Było zainteresowanie i co dobre możliwość własnej wypowiedzi i uczestnictwo wszystkich. Przekazywanie informacji bardzo czytelne, poparte przykładami, fajne pomysły na program zajęć, nie zanudzając.”

 „Było bardzo sympatycznie, zajęcia były ciekawe i zaskakujące. Polecam je innym.”

 „Podobały mi się wolne wypowiedzi, miła atmosfera, pobudzenie do aktywności.”

 „Zajęcia były prowadzone w sposób komunikatywny, wiele fachowych spraw na pierwszy rzut oka niezrozumiałych można dowiedzieć się od osoby kompetentnej, które po odpowiednim przekazaniu okazały się znajome.”

 „Najbardziej podobały mi się ankiety, które pozwalały poznać swoją osobowość, uświadomić sobie pewne cechy, inaczej spojrzeć na wiele spraw. Zajęcia bardzo atrakcyjne.”

 „Zajęcia interesujące, bogate w doświadczenia, urozmaicone testami, z poczuciem humoru.”

 „Najbardziej podobał mi się sposób prowadzenia zajęć. Prowadząca jest osoba sympatyczną i wiarygodną. Zajęcia są różnorodne i ciekawe.”

 „Więcej takich zajęć!!!”

 „Zajęcia są wesołe, można poznać siebie i nauczyć się wielu ciekawych rzeczy. Wszystko mi się podobało. Więcej takich zajęćJ

 „Sama z chęcią bym zapisała się na takie zajęcia raz jeszcze! Można się wiele nauczyć poprzez „zabawę” o negocjacjach w biznesie i nie tylko.”

 „Urozmaicony tok zajęć, dobra komunikatywność, optymalne wykorzystanie czasu, efektywność”

 „Bardzo podobało mi się czynne uczestnictwo, ciekawa forma zajęć, dobrze zorganizowany czas zajęć”

 „Bardzo podobały mi się te zajęcia głownie ze względu na zabawy, które były prowadzone, dzięki nim wiele zrozumiałam. Bardzo efektywne i pomagające w życiu.”

 „Podobała mi się atrakcyjność zajęć, urozmaicenie, profesjonalny wykładowca, sympatyczny, uśmiechnięty.”

 „Zajęcia są bardzo przydatne w teraźniejszym świecie, z tymi zajęciami nie zginiemy.”

 „Dużo ciekawych ćwiczeń (niespotykanych gdzie indziej)”

 „Dzięki tym zajęciom poprawiła się atmosfera w naszej grupieJ

 „Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Były urozmaicone i nigdy się nie nudziłam w czasie ich trwania. Na zajęciach panowała miła i zabawna atmosfera. Zajęcia pozwoliły mi na odstresowanie się oraz nabycie wielu umiejętności przydatnych w życiu.”

 „Uważam, że zajęcia były bardzo dobrze zorganizowane, nigdy się na nich nie nudziliśmy, czas się nie dłużyła a wręcz bardzo szybko leciał, zajęcia były bardzo ciekawe.”

 „Bardzo miła prowadząca, cierpliwa i zaangażowanaJ

 „Bardzo dobrze wspominam zajęcia wymagające pełnej aktywności od studentów. Na zajęciach można było w łatwy i przyjemny sposób zdobyć wiedzę".

„Zajęcia rozwijające, ciekawe, jestem pewna, że pomogą zdobyć dobrą pracę. Świetna bezstresowa atmosfera, sprzyja zapamiętywaniu. Prowadząca bardzo sympatyczna i uprzejma, rzeczowa, kompetentna, pomocna. Zajęcia bardzo przyjemne. Wszystko wypoziomowane;)”

 „Z chęcią przychodziłem na zajęcia”

 „Podobały mi się różne ćwiczenia. Zmieniałabym ilość zajęć (więcej)”

 

 

Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach,

zajęcia dydaktyczne: podstawy diagnozy psychologicznej w doradztwie personalnym

 

„Jest Pani bardzo dobrym wykładowcą. Zajęcia dostarczyły mi bardzo dużo informacji przydatnych dla mnie, świetnie prowadzone, kultura i takt prowadzącego.”

 „Zajęcia doskonałe. Bardzo dużo nowych informacji można uzyskać, które przydają się w życiu zawodowym i nie tylko. Najbardziej podobało mi się podejście do uczestników, szczerość, zaangażowanie, a przede wszystkim uczciwość.”

 „Zajęcia pomagają poznać zasady naboru pracowników. Bardzo praktyczne, przydatne w pracy zawodowej, powodują nabycie umiejętności i rozwijają poznawczo możliwość poruszania się w obecnej rzeczywistości kadrowej, rekrutacji stosowanej przez pracodawców.”

 „Zajęcia prowadzone bardzo ciekawie i urozmaicone”

 „Podobało mi się... wszystko. Naprawdę fajne zajęcia. DziękiJ

 „Zajęcia pozwalają zobaczyć cechy drugiej osoby, na które zazwyczaj nie zwraca się uwagi.”

 „Uważam, że zakres tematyczny zajęć jest bardzo interesujący, można się wiele nauczyć a przy okazji mile spędzić czas, a nie jak na nudnych zajęciach.”

 „Zajęcia są interesujące i przydatne w życiu codziennym podczas poszukiwania pracy i szukania pracownika. Podobał mi się stosunek do studentów. Zajęcia pozwalały odczuwać swobodę i zmniejszenie się barier wykładowca-student. Dziękuję za to!”

 „Zajęcia były bardzo urozmaicone i wszystkiego było w sam raz. Zarówno teorii jak i ćwiczeńJ

 „To najbardziej aktywujące zajęcia ze wszystkich. Bardzo przyjazna osoby wykładowcy.”

 „Dobra atmosfera zajęć i urozmaicona forma zajęć”

 „Doskonałe zajęcia. Uzyskałam wiele praktycznych potrzebnych informacji. Dobrze prowadzone. Metody omówione w jasny sposób, tematy miały swoją kolejność.”

 „Zajęcia profesjonalnie przygotowane, atrakcyjna treść, nic bym nie zmieniła.”

 „Zajęcia były ciekawie prowadzone, tematyka - przyda się znajomość poruszanych problemów. Podobała mi się swobodna atmosfera, można było bez skrępowania zadawać pytania.”

 „Zajęcia były prowadzone w sposób bardzo interesujący, zarówno wiedza, jak i umiejętności praktyczne przekazywane w zadowalającej i wyczerpującej formie, chętnie widziałabym większą ilość godzin ćwiczeniowych.”

 „Najbardziej podobała mi się forma prowadzenia i wyegzekwowania wiedzy poprzez oddanie projektu rekrutacyjnego na dane stanowisko (narzędzie do przyszłej pracy)”

 „Zajęcia były bardzo fajnie prowadzone, najważniejsze dla mnie było przećwiczenie wszystkich narzędzi i dowiedzenie się, jak je wykorzystać.”

 „Najbardziej podobał mi się assesment center. Uważam, że zajęcia były bardzo ciekawe i pomocne.”

 „Wykładowca przekazywał informacje jasno, upewniał się, czy wszystko zostało zrozumiane. Łatwo zapamiętywało się informacje, zajęcia nie były stresujące. Bardzo pozytywna atmosfera. Różnorodność ćwiczeń, które w sposób ciekawy przekazywały przydatne informacje.”

 „Zajęcia były prowadzone na bardzo dobrym poziomie, były odpowiednio urozmaicone jak na warunki szkoleniowe”

 „Takie zajęcia powinny być na każdym kierunku studiów”

 

 

Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach,

zajęcia dydaktyczne: metody aktywizacji zawodowej, psychologia pracy i organizacji

 

 „Sadzę, że takie zajęcia powinien odbyć każdy, kto chce coś osiągnąć.”

 „Zajęcia ułatwiają zdobycie pracy i pomagają w życiu codziennym”

 „Zajęcia prowadzone swobodnie, bez obciążenia psychicznego, na żywych przykładach.”

 „Zajęcia były pomocne w podejmowaniu decyzji, dążeniu do swoich celów. Praktyczne, zadania grupowe bardzo interesujące, integrowały, grupę zachęcały do działania i były dobrą zabawą. W taki sposób powinny być prowadzone zajęcia, gdyż były nastawione na praktykę, a nie bezsensowne wkuwanie na pamięć suchej teorii.”

 „Wszystkie zajęcia były ciekawe – szczególnie jednak zapadło mi w pamięci „rozwiązywanie zagadki kryminalnej” – fajne ćwiczenie. Zajęcia pozwalają lepiej poznać siebie i innych, dostarczają rozrywki.”

 „Wykładowca potrafił się dzielić własnymi doświadczeniami. Sposób prowadzenia wymagał zaangażowania i inwencji od nas samych. Zajęcia takie wnoszą dużo do własnego życia poprzez postrzeganie opinii innych osób.”

 „Treść zajęć atrakcyjna, różnorodna, poruszająca ważne tematy, możliwość praktycznego zastosowania w życiu codziennym. Zajęcia pomagają w rozwijaniu ważnych umiejętności społecznych.”

 „Zajęcia były bardzo dobrze zorganizowane. Nie było czasu, w którym byśmy się nudzili. Poznałam dużo wartościowych i przydatnych rzeczy o sobie. Był to ciekawy sprawdzian nas samych, naszych odczuć Po tych zajęciach znacznie więcej wiem o sobie (jaka jestem, jak pracuję). Jasne i sensowne przedstawienie informacji, zrozumiałe i ciekawe.”

 „Bardzo podobały mi się typ, rodzaje i sposób ćwiczeń oraz tematyka.”

 „Zajęcia były bardzo praktyczne i ciekawe.”

 „Zajęcia takie uczą rzeczy konkretnych, istotnych i przydatnych zarówno w życiu codziennym i zawodowym. Program zajęć był przystępny i zrozumiały. Zajęcia podobały mi się bardzo i nauczyły, że karierę można i trzeba planować!”

 „Zajęcia podobały mi się, bo można się czegoś ciekawego dowiedzieć i przy tym jest fajna zabawa. Pracuje się w grupach, przez co można poznać pomysły innych osób, jak oni radzą sobie w danej sytuacji.”

 „Zajęcia z zarządzania czasem podsunęły mi kilka pomysłów i zmotywowały do planowania działań. Ponadto planowanie kariery – bardzo przydatne. Assessment Centre – bardzo ciekawe doświadczenie.”

 

 

Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach

Szkolenie dla studentów „Jak szkolić innych?”

 

„Prowadzący szkolenie był sympatyczny, uśmiechnięty, pozytywnie, entuzjastycznie nastawiony. Podobały mi się bardzo ćwiczenia praktyczne. Teoretyczne zagadnienia miały odpowiednia długość, nie były uciążliwe. Podobało mi się, że szkolenie angażowało wszystkie osoby.”

 „Szkolenie prowadzone ciekawie, interesujące ćwiczenia + przykłady z życia, które dobrze naświetlają sytuacje.”

 „Takie szkolenie poleciłbym znajomym, ponieważ daje podstawowe informacje do prowadzenia wystąpień publicznych, a każdy się z tym styka. Podobało mi się wykorzystanie kamery.”

 „Ciekawe ćwiczenia, praca z kamerą, bardzo dobre materiały szkoleniowe.”

 „Profesjonalne podejście do tematu. Zaangażowanie, pozytywne podejście do uczestników, efektywne przekazywanie informacji. Dobry kontakt z grupą prowadzącej.”

 „Zajęcia były prowadzone w sposób ciekawy, kreatywny.”

 „Przyjemny sposób prowadzenia, wiadomości przekazane w sposób przyjemny. Sympatyczny trener. Swobodna atmosfera pozytywna, dużo ćwiczeń praktycznych, dużo pomysłów.”

 „Szkolenie profesjonalnie przygotowane, bardzo konkretne informacje, ciekawe ćwiczenia – przydatne w życiu. Dużo z niego wyniosłam, sprawdziłam się w różnych sytuacjach mogących przydarzyć mi się podczas szkoleń prowadzonych w przyszłości przeze mnie.”

 

Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach

zajęcia dydaktyczne: psychologia kreatywności

 

„Najbardziej podobały mi się ćwiczenia, rewelacyjne. Zajęcia doskonałe, były urozmaicone – troszkę teorii, a później zastosowanie jej w praktyce, są przydatne w życiu.”

„Najbardziej podobały mi się różnego rodzaju ćwiczenia, była bardzo przyjazna atmosfera i było bardzo miło J. Świetna zabawa, bardzo wesoło i przydatne informacje w życiu.”

 „Zdecydowanym plusem zajęć było urozmaicenie, przynoszone przez prowadzącego rekwizyty dodawały atrakcyjności prowadzonym zajęciom. Pogodna atmosfera sprawiła, że zajęcia przebiegały szybko (za!), doskonałe rezultaty, bardzo dobre podsumowanie.”

 „Wszystkie ćwiczenia bardzo mi się podobały, były interesujące i ciekawe. Wszystkie ćwiczenia i zadania wykonywałam z przyjemnością. Zdobyte wiadomości na pewno przydadzą się w przyszłości.”

 

Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach

zajęcia dydaktyczne: metodyka prowadzenia szkoleń

 

„Podobały mi się cenne uwagi podczas prowadzonych przez nas prezentacji i jak się zachować, przyjmowanie krytyki i pochwały. Dużo ciekawostek bardzo przydatnych w życiu.”

 „Podobała mi się elastyczność zajęć, możliwość poruszania tematów interesujących dla studentów, otwartość i sympatia prowadzącej w stosunku do grupy. Poleciałbym te zajęcia ze względu na miłą atmosferę, otwartość na nowe pomysły.”

 „Poleciłbym te zajęcia ze względu na elastyczność i profesjonalne przygotowanie prowadzącego.”

 „Zajęcia bardzo ciekawe, można było poznać różne metody szkolenia, różne rodzaje narzędzi pomocnych w przeprowadzaniu szkoleń. Uważam zajęcia za doskonałe -bardzo interesujące i przydatne.”

 „Były profesjonalnie i rzeczowo prowadzone”

 „Miła atmosfera, ZAWSZE! Profesjonalne przygotowanie prowadzącej.”

 „Dużo cennych informacji można wynieść i zastosować na polu osobistym”

 „Można sprawdzić swoje umiejętności opanowywania stresu przed wystąpieniami publicznymi”

 

Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach, Studia Dzienne i Zaoczne.

zajęcia dydaktyczne: trening interpersonalny

 

„Zajęcia doskonałe – ciekawe, wiele można się dowiedzieć, przede wszystkim o sobie. Prowadząca potrafi kapitalnie dbać o atmosferę i rozwiązywać problemy. Zadania niezwykle ciekawe. Zajęcia pomagają przezwyciężyć ‘pierwsze lody’, gdy grupa się jeszcze nie zna.”

 „Zajęcia doskonałe. Program zajęć bardzo różnorodny, ciekawy. Zajęcia dają możliwość otwarcia się sytuacjach dotychczas trudnych. Prowadzący potrafił nas zaciekawić i ‘pchnąć’ w realizację zadania. Zajęcia pomagają rozwinąć umiejętności interpersonalne.”

 „Podobało mi się rozmaitość formy prowadzenia, nie były to tylko rozmowy, ale także gry itp. Dzięki temu dowiedziałam się, jak mogę się zachować w różnych momentach.”

 „Podobało mi się, że prowadzący był zawsze przygotowany do prowadzenia zajęć i co najważniejsze traktował nas przyjacielsko.”

 „Najbardziej podobały mi się ćwiczenia, które robiliśmy i to, że później trzeba było je skomentować. Według mnie zajęcia trwały zbyt krótko, powinniśmy mieć więcej godzin. To ciekawie i użytecznie spędzony czas.”

 „Najbardziej podobała mi się współpraca wszystkich oraz pani, która była wyrozumiała dla nas.”

 „Najbardziej podobały mi się zabawy przez które mogłam lepiej ocenić siebie, one powodowały, że lepiej zrozumiałam zachowania innych ludzi w różnych sytuacjach.”

 „Najbardziej podobała mi się swoboda z jaką były prowadzone zajęcia, pozytywne nastawienie prowadzącej. Zajęcia pozwoliły mi lepiej zrozumieć ludzką psychikę a co za tym idzie ułatwia w przyszłości porozumienie i dotarcie do innych rozmówców.”

 „Zajęcia takie pozwalają na poznanie się i w pewnym stopniu na przełamanie barier np. nieśmiałości, nieumiejętności mówienia tego, co się myśli. Bardzo mi się zajęcia podobały, szkoda, że było ich tak mało.”

 „Zajęcia powinny trwać dłużej (więcej godzin), prowadząca stworzyła wspaniałą atmosferę, w której mogliśmy i nie mieliśmy oporów by mówić o sobie, dawała dużą swobodę wypowiedzi. Prowadzone były w sposób bardzo profesjonalny! Zajęcia pomagają w dostrzeżeniu rzeczy bardzo istotnych w życiu prywatnym i zawodowym, pomagają lepiej poznać siebie i ludzi, z którymi przebywamy.”

 „Najbardziej podobało mi się aktywizowanie grupy, wspólna analiza tego, co się wydarzyło. Trening ten jest dużą pomocą w rozwoju osobistym.”

 „Zajęcia poruszały najistotniejsze kwestie w naszym codziennym życiu – komunikowania i zrozumienia z innymi ludźmi. Jestem bardzo zadowolona, że miałam szansę brać w nich udział.”

 „Byłem przyzwyczajony do trenerów, którzy robią ‘show’ i czują się najważniejsi podczas szkolenia, chcą ‘błyszczeć’. Ty prowadziłaś tak zajęcia, że my czuliśmy się dowartościowani i ważni, tworzyłaś niesamowitą atmosferę”

 „Nigdy nie lubiłam takich zajęć, w których siedzi się w kółku i mówi o sobie, a tutaj czułam się bardzo dobrze i bezpiecznie i bardzo mi się podobało.”

 „Zajęcia bardzo sympatyczne, odprężające i ciekawe! Prowadząca prowadziła zajęcia w sposób zrozumiały z elementami żartów co powodowało rozluźnienie wśród słuchaczy.”

 „W zajęciach nic bym nie zmieniła. Prowadząca była bardzo dobrze przygotowana, umiejętnie panowała nad grupą. Najbardziej podobało mi się to, że wszyscy pracowali w luźnej atmosferze.”

 „Podobały mi się zajęcia w terenie oraz to, że każdy mógł wyrazić swoje zdanie.”

 „Polecam te zajęcia, bo można zrobić krok do przodu w ‘otwieraniu się’ na innych ludzi. Podobało mi się, że zajęcia były cały czas różne.”

 „Jest to nowe przydatne doświadczenie. Podobał mi się brak monotonii, wykazanie swoich możliwości, praca w grupach.”

 „Podobało mi się to, że poznałam zasady konstruktywnego kłócenia się i mogę je teraz stosować w swoim związku.”

 „Pozwalają na otwarcie się w gronie innych ludzi”

 „Podobało mi się urozmaicony charakter ćwiczeń, ich różnorodność i zabawny charakter. Pozwalało to na lepsze zespolenie się grupy i otwarcie do ludzi.”

 „W zajęciach podobał mi się profesjonalizm osoby prowadzącej. Takie zajęcia pozwalają otworzyć się na innych.”

 „Była to nauka poprzez zabawę. Uważam, że pozwoliły członkom grupy lepiej się poznać.”

 „Podobało mi się, że mogłem dowiedzieć się czegoś nowego o sobie, na pewno przyda mi się to w przyszłości.”

 „Jak dla mnie całe 30h zajęć było bardzo interesujące. Wiele się dowiedziałam, niektóre ćwiczenia były dla mnie nowe, a przy okazji użyteczne.”

 „Można było popracować nad umiejętnościami, z którymi mamy problem”

„Zajęcia pozwoliły mi poznać lepiej osoby, z którymi nie miałam kontaktu.”

 „Poleciłabym je innym, bo często nie zwracamy uwagi na rożne aspekty naszych działań i wypowiedzi.”

 „Zajęcia przebiegały w miłej atmosferze. Prowadząca dbała o grupę i była doskonale przygotowana do zajęć”

 „Podobała  i się forma zajęć zabawno-edukacyjna, bardzo fajny sposób integracji grupy.”

 „W zajęciach podobało mi się to, że były prowadzone profesjonalnie, a przy tym były bardzo na luzie.”

 

 

Zespół Nauczycielskich Kolegiów Języków Obcych w Sosnowcu

szkolenie dla wykładowców z zakresu doskonalenia umiejętności interpersonalnych.

 

„ Podobał mi się sposób prowadzenia zajęć, urok osobisty, cierpliwość, tolerancja prowadzącej, a jednocześnie konsekwencja w tematyce zajęć, otwartość na potrzeby grupy. Polecam takie szkolenie, gdyż warto się czasami zatrzymać, coś powtórzyć, przemyśleć. Podobało mi się połączenie materiału teoretycznego z ćwiczeniami praktycznymi. ”

 „Poleciłabym takie szkolenie ze względu na kompetencje prowadzącej, tematykę, atmosferę.”

 „Zarekomendowałabym takie szkolenie, ponieważ im więcej ludzi ma możliwość uczestniczenia w takich szkoleniach, tym komunikacja interpersonalna  w społeczeństwie jest efektywniejsza.”

 „Otwartość prowadzącego pomagała w efektywnym wykorzystaniu przedstawianego materiału, widzę potrzebę dalszych praktycznych ćwiczeń z wykorzystaniem konkretnych technik.”

 „ Szkolenie wyposażyło uczestników w wiele praktycznych umiejętności w codziennym życiu. Szkolenie mogłoby być trochę dłuższe.”

 „Szkolenie było bardzo dobrze przygotowane i przeprowadzone”